Poznaj nas

Szyjemy wyjątkowe ubrania dla wyjątkowych ludzi, zajmujących się wyjątkową pracą.

Jeśli szukasz odzieży medycznej, która spełni Twoje wysokie wymagania, jesteś w odpowiednim miejscu. Witamy w moodsy!

Projektując stroje, myślimy przede wszystkim o potrzebach osób takich jak ty, dlatego nasze ubrania pozwolą Ci czuć się dobrze podczas wielogodzinnej pracy. Ponadto, korzystając z modowego doświadczenia twórców marki, stawiamy na połączenie jakości, wygody i sportowej elegancji.

Nasza odzież jest przemyślana w każdym detalu, dlatego mamy nadzieję, że jej jakość Cię zaskoczy. Szyjemy w Polsce z najlepszych dostępnych materiałów, które są przystosowane do częstych prań i codziennej eksploatacji. Zapomnij o uwierających szwach czy niedopasowanych formach. Twoje ubrania będą świetnie wyglądać i leżeć nie tylko podczas pierwszych dyżurów.

Rozgość się na naszej stronie i poznaj naszą ofertę.

Zespół moodsy

moodsy leży doskonale, jak uśmiech i dobry nastrój

Aby w pełni odpowiedzieć na pytanie skąd się wzięło moodsy musiałabym sięgnąć do rozważań z najmłodszych lat: Jak przerodzić pasję w pracę? Długo czekałam na moment, by móc połączyć zamiłowanie do mody, tkanin i szycia z misją tworzenia rzeczy ważnych. I właśnie nadarzyła się okazja. Wszystko zaczęło się od wizyty znajomego Lekarza, który wpadł do mnie na kawę przed dyżurem. Opowiadał o tym, że ma dość sztywnych lekarskich ciuchów, o tym, że łatwiej byłoby mu wykonywać prace w komfortowych i estetycznych strojach medycznych. Wtedy właśnie postanowiłam stworzyć stroje dedykowane dla wszystkich tych, którzy na co dzień pomagają nam. Tak narodziła się idea stworzenia moodsy. Miejsca, w którym dokładamy wszelkich starań, aby szyć odzież odpowiadającą na potrzeby medyków.

– Dagmara Georgopulu-Król

nasze wartości

0

Łączymy dla Ciebie funkcjonalność z dobrym i profesjonalnym wyglądem.

0

Twoje stroje opracowujemy w najdrobniejszych detalach. Do znanych i lubianych form, jak scrubsy, przygotowujemy indywidualne projekty.

0

Znamy się na projektowaniu odzieży i szyciu. Mamy modowe kompetencje, które z radością wnosimy do Waszego świata.

0

Nadzorujemy i kontrolujemy cały proces. Od projektu, przez szycie i dostawę do Twoich drzwi.

Napisz do nas

    X