Czepki medyczne damskie

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór damskich czepków medycznych, idealnych dla każdej profesjonalistki zajmującej się opieką zdrowotną. Czepki chirurgiczne damskie zapewniają bezpieczeństwo i higienę na bloku operacyjnym, jednocześnie oferując komfort noszenia przez długie godziny pracy. Dla tych, którzy cenią sobie indywidualność i chcą dodać koloru do swojego codziennego stroju, mamy czepki medyczne kolorowe, które łączą funkcjonalność z modnym designem. Wszystkie czepki, zarówno te lekarskie, jak i specjalistyczne, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i łatwość w utrzymaniu. Czepki z gumką zapewniają idealne dopasowanie i komfort użytkowania, niezależnie od kształtu głowy. Oferujemy różnorodne style i wzory, aby każda kobieta mogła znaleźć idealny czepiec dopasowany do swoich potrzeb i preferencji. Nasze czepki medyczne są nie tylko praktyczne, ale także stanowią ważny element profesjonalnego wizerunku w pracy medycznej i kosmetycznej, dodając pewności siebie oraz podkreślając indywidualny styl każdej pracownicy.

W pracy medyka jedną z kluczowych kwestii jest zachowanie sterylności, dlatego stworzyliśmy czepek, który spełnia tą funkcję, a przy tym doskonale dopełnia dostępne w moodsy stroje ochronne / scrubsy. 

Nasze czepki nie wymagają dodatkowej regulacji – same dopasowują się do głowy. Mieszczą spięte włosy, nawet te bardzo długie i gęste. Są wygodne, przyjemne w dotyku, a podczas wielogodzinnych czynności, pozostają na swoim miejscu nie drażniąc skóry. 

Zaprojektowaliśmy czepki medyczne w sześciu kolorach: peach (brzoskwiniowy), cherry (wiśnowy), pink (jasny róż), strawberry (truskawkowy), graphite (grafitowy) oraz black (czarny). Można je miksować ze scrubsami moodsy, albo wybrać wersję total look, komponując bluzę medyczną, spodnie medyczne oraz czepek medyczny w tym samym kolorze.